PVC Zemin Kaplama M2 Fiyatları

Pvc Zemin Kaplama ustası,Yoğun trafik, hijyen, kolay temizlenme, kimyasallara direnç gibi önemli kullanım özellikleri ile Almanya’da üretilen  Pvc Zemin Kaplama ustası,Hastane Zeminleri ve Okul Zeminleri başta olmak üzere tüm genel alanlarda sadeliğin, sağlığın ve dayanımın simgesidir. Polivinil klorür, (Genelde kısaltılmış olarak PVC diye kullanılır.) oldukça geniş kullanım alanı olan bir plastik pvc zemin kaplama Kimyasal endüstrisinde en değerli ürünlerden biridir. Dünyada PVC’nin %50’den fazlası yapı sektöründe kullanılır.

Pvc Zemin Kaplama,   Ahşap, Parke, Taş ve Seramik zeminlerden esinlenerek tasarlanan lüks vinil zeminler, doğal kaynaklar tüketilmeden üretilmesi, cila – bakım gerektirmemesi,sudan etkilenmemesi, antibakteriyel yapısı vb… pek çok artısı ve 10 yıl garantisiyle uygulandığı her alanda kullanıcılarını her anlamda memnun eder.

Şah-ser zemin kaplama  firmamız Pvc Zemin Kaplama ürünlerimizle Geniş ürün yelpazesini profesyonel ve zamanında uygulamayla birleştiren firmamız kayde değer referanslar elde etmiştir. Zemin Kaplamalarında PVC, EPOKSİ, HALI ve ithalatına başladığımız. Uzman Olduğumuz Alanlar Hastaneler, Okullar, Öğrenci yurtları, İşyerleri, Otel,Fabrika Ve Ofis Alanları ve bunun yanın da Tersaneler bölgesin de bulunan yeni inşa GEMİLERİNİN VERİTAS SERTİFİKALI PVC ZEMİN KAPLAMA VE YANMAZ HALI SATIŞ, MONTAJI nı profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Aynı zaman da Antibakteriyel, Homojen pvc kaplama Antistatik Heterojen Pvc Zemin Kaplama malzemeleri ithalatına başlamış bulunmaktayız. Bu malzemelere ait yaklaşık 50.000 m2 stoğumuzla müşterilerimize geniş renk seceneğiyle hizmet vermekteyiz

  Yanmaz pvc zemin kaplama Ayak sesini içine alan zemin kaplama türü iş yerlerinde tercih edilme oranını arttırmaktadır. Pvc Zemin Kaplama Darbelere karşı dayanıklı pvc  zemin kaplama  Çöküntü ve çiziklere karşı dayanıklılık sunan pvc zemin kaplama aynı zamanda esnek malzeme yapısı ile kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Yanmaz sertifikalı zemin kaplama çok esnek, orta sert sprey kaplama, esnek sprey kaplama olmak üzere üç çeşitten oluşmaktadır. 15 yıldan daha fazla kullanım ömrü biçilen zemin kaplama türü hem sağlıklı hem de ateş almaz özellikte malzemeden üretilmiştir. Yoğun bakım gerektirmeyen . zemin kaplama çeşidinde tekrar bir maliyet bütçesi oluşturmanıza da gerek kalmamaktadır. Yanmaz özellikte oluşu ile satışlarını arttırmıştır.

PVC zemin kaplama ustası sistemlerinin pazar payı hem Türkiye’de  hem de Dünya’da hızla yükselmektedir. Bunun oluşmasını sağlayan faktörler; PVC zemin  kaplamaalanında teknolojinin ilerlemesi ve üretilen ürünlerin kalitesinin yüksek seviyelere ulaşmasıdır. Artık bireyler de kaliteli ürün tercihinde hassas davrandıkları için bu ürünlerde oluşan müşteri memnuniyeti sayesinde bilhassa Avrupa’da olmak üzere ticari ortamlardaki pazar payı ciddi bir yere gelmiştir. Türkiye’deki pazar payı ise henüz istenen düzeyde olmasa da artış içerisindedir Pvc Zemin Kaplama İnsanları arkasından bir hayli koşturan kaplamaların hızına yetişmek pek mümkün olmuyor. Tüketiciler en iyisini seçmek için yola çıktıkları kaplama seçimlerinde akılları biraz karışmış olarak dönmeleri son derece doğal bir olaydır. Bu modellerin arasına eklenilen bir yeni model de yanmaz sertifikalı zemin kaplama modelidir.

PVC zemin kaplama istanbul içi,İstanbul dışı,Yurtdışı hizmetlerimizle Şartnamenize uygun pvc zemin kaplama,Linolyum,Linolyum zemin kaplama,Yoğun trafik pvc zemin kaplama,Endüstriyel pvc zemin kaplama,Akustik pvc zemin kaplama,Antibakteriyel pvc zemin kaplama ,Duvardan duvara halı, marine halılar,otel halı,yoğun trafik halı,yanmaz halı TS belgleri ve yanmaz Loyt serifikalarıyla birlikte hizmet sunmaktayız

PVC zemin kaplama ustası günümüzde hemen hemen her mekanda kullanılmaktadır. Çünkü bu kaplamalar hem uygun fiyatlıdır hem de pek çok avantajları bulunmaktadır. PVC zemin kaplamalar anti bakteriyel özellik gösterirler. Bu özellikleri sebebi ile PVC zemin kaplama yüzeylerde canlı formlar yaşayamaz ya da üreyemezler. Bir diğer özelliği ise anti statik olmasıdır. Anti statik özellik göstermesi de oldukça önemlidir. Çünkü insan vücudunda bile durgun elektrik bulunmaktadır. Bu da elektrik ile çalışan hassas cihazları etkilemektedir. Anti statik olması bu durumu engeller. Anti statik özelliği sebebi ile  PVC zemin kaplama oldukça popülerdir. Bunun dışında laboratuvarlarda da kullanılır.

Öncelikli olarak pvc zemin kaplama nedir, ne işe yarar, yeterince kullanışlı mı bunları irdelemekle işe başlayalım. Bu tür zemin kaplamaları mekanı olduğundan daha şık göstererek ortama farklı bir hava katar. Kullanış kısmına gelecek olursak temizliği oldukça kolay olan bu döşemeler iç ve dış mekanların vazgeçilmez unsurlarından olmaktadır. Özellikle üzerinde fazla hareketin olduğu alanlarda kullanımı gün geçtikçe artmaya devam etmektedir.

PVC zemin kaplama  İç mekan tasarımlarında kullanılan pvc zemin kaplama, sert yapısı ve darbelere olan direnci ile okul, hastane, spor yapılan alanlarda sıra dışı tasarımlar ile hem görsel anlamda tercih edilirken hem de çabuk yıpranmamaktadır. Bu özellikleri ile fazla talep gören kaplama çeşidine her gün yeni renk ve desenler eklenmeye devam etmektedir. Döşeme yapılacak mekânın uygun olup olmaması önceden denetlenmelidir. Etüt çalışmasının önemli olduğu bu uygulama da zeminin gösterişi bu etüt çalışmasına bağlıdır.

PVC zemin kaplama Anti bakteriyel olma ve tozları içine hapsetme özelliği ile hastanelerde kullanım oranları artmakta ve sağlığın önemli olduğu vurgulanan pvc zemin kaplama her alanda kullanılmaya uygunluk gösterir. Renk seçeneği zengin olan kaplamalar ile evlerde de kullanım olanağı sunulmuştur. Sadece taş ve parke seçeneğinden çıkartılmış olan ve farklı tasarımlarla evlerin büyüsüne renk katılan ortamlar her geçen gün artmaya devam etmektedir. Genellikle evlerde taş ve ahşap desenli tarzlar kullanılarak dikkat çekilmektedir.

Pvc zemin kaplama ustası, şerit şeklinde sıra halinde geçen ve genellikle hastane ve okul içerisinde kullanılmaktadır. Sade yapısı ile daha çok resmi alanlarda kullanılmakta olan kaplama türü hijyen olma özelliği ile tercih edilme oranını arttırmaktadır.. Pvc Zemin Kaplama  Hastane ve okul gibi mekanlarda kullanımı oldukça yaygın olan pvc zemin kaplamaların anti bakteriyel oluşu da bu özelliği arttırmaktadır. Bordür şeritler düz olan yapıya renk getirmek için kullanılmaktadır aslında. Spor salonlarında da alanları belirlemek için kullanılan zemin kaplama farklı renklerle göz doldurmaktadır.

Pvc zemin kaplama ile sadelikten kurtarılan alanlar aynı zamanda da o bordür içerisinde farklı dokular ya da renkler ile kullanılan alanlara farklılık katılabilir. Sadelik ile sanat eserleri icra edebilir ve kendi tarzınızı bu alanda da yansıtabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ile matlaşma ya da yıpranma söz konusu olmayan yapı dekorasyon malzemesi ile uzun yıllar sağlıklı ürünleri kullanabilirsiniz. 2 mm kalınlığında olan zemin kaplama kaba bir görüntüye de ortam hazırlamamış olmaktadır

Pvc zemin kaplama ustası Yaşam alanlarının şıklığını tamamlama konusunda yetkinleşmiş Pvc zemin kaplama ile yaşam şeklinizi, renginizi kendiniz belirleyebilir küçük dokunuşlar yaparak hayatınıza renk katabilirsiniz. Milli eğitim kurumlarında, toplu konutlarda, spor salonlarında ve otel işletmelerinde sıklıkla karşılaşabileceğimiz bu tür kaplama çeşidi zengin renk seçeneği ile farklılaştırılarak özellikle otel gibi mekanlarda görsel anlamda müşteri çekebilme potansiyeline sahip olur.

PVC zemin kaplamaları ‘nın  temizliği de çok kolaydır. Bu sebeple yorulmadan uğraşmadan ve zamandan tasarruf ederek temizliğinizi yapmış olursunuz. PVC zemin kaplamalar oldukça hijyeniktir. Bu sebeple özellikle hastanelerde, hastanelerin yoğun bakım üniteleri ve ameliyathanelerinde, gıda sektöründe, yemekhanelerde tercih sebebidir.   PVC zemin kaplama da fabrikalarda çokça tercih edilmektedir. PVC zemin kaplama Homojen ve heterojen zemin kaplama olarak ikiye ayrılır. Homojen zemin kaplma daha çok fabrika ve hastane gibi ortamlarda tercih edilmektedir.. Pvc Zemin Kaplama Çünkü homojen PVC zemin kaplamaların aşınma dayanımı oldukça yüksektir ve her yerinde özelliği aynı Pvc zemin kaplama renk ve desen kartelası da oldukça geniştir. Yaptırmak istediğiniz yere uygun renk ve desenleri kolayca seçebilirsiniz. Ayrıca oldukça dayanıklıdır.

PVC zemin kaplama  Zemin kaplamalarının çok fazla tercih edildiği günümüzde en uygun fiyatı ve en doğru seçeneği bulmak, bu alanı geniş olan piyasa da biraz zor olmaktadır. Zemin kaplamaların arasında en çok öne çıkan pvc kaplamalar olmuştur. Pvc kaplamaların en önemli özelliği bakteri barındırmaması, her türlü zevk ve renk seçeneğini sunması, hızlı ve kolay uygulanabilir olmasıdır. Pvc zemin kaplama bularak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Pvc zemin kaplama Firmaların pvc kaplamalarında uyguladıkları fiyatlar farklı olup, kendi içlerinde değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlik tabiki uygulan yer, ölçü ve mekan farklılığına göre de değişmektedir. Genelde birim metraj fiyat uygulaması yapılmaktadır. Örneğin pvc uygulama yapılacak olan yer çok büyük bir mekansa toplam fiyat verilir ve toplam fiyat üzerinden belirli bir indirim yapılır. Yok eğer uygulama yapılacak mekan küçük bir mekansa metraj fiyatı uygulanır. Pvc zemin kaplama  Pur ile güçlendirilen tekniği ile ekstra fiyat uygulanması yapılmaz.  Pvc zemin kaplama  toplu alımlarda bulmak daha kolaydır.

PVC zemin kaplama  Yalnız şu nokta belirtilmeden geçilmemelidir. Tüketiciler piyasanın en uygun ürünü olsun isterken, kalite bakımından da diğer piyasa ürünleriyle eşit olsun istemekteler. Ürünlerin yapısındaki malzeme eksikliği, ürün satışlarını önemli oranda düşürür.  Piyasalara bakıldığında hem kaliteli hem de uygun fiyatlı Pvc zemin kaplama  bulmak son derece kolaydır. Sadece bunun için biraz saha araştırması yapmak gerekmektedir. İyi bir araştırma sonucunda en uygun kaplamayı bulmak hiç de zor olmayacaktır.

Pvc Zemin Kaplamaları’nın en önemli özelliği estetik ve fonksiyonelliği bünyesinde başarılı şekilde birleştirmesidir. Çok geniş renk ve desen seçenekleri vardır istenilen desen, logo ,bordür çalışması yapılmaktadır  bordürlü pvc zemin kaplama ile yaşam şeklinizi, renginizi kendiniz belirleyebilir küçük dokunuşlar yaparak hayatınıza renk katabilirsiniz. Milli eğitim kurumlarında, toplu konutlarda, spor salonlarında ve otel işletmelerinde sıklıkla karşılaşabileceğimiz bu tür kaplama çeşidi zengin renk seçeneği ile farklılaştırılarak özellikle otel gibi mekanlarda görsel anlamda müşteri çekebilme potansiyeline sahip olur.Sektörümüzde,pvc zemin kaplama faaliyet alanlarındaki tüm yenilikleri yakından takip ederek günümüz zemin kaplama  istek ve beklentilerine Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz